קורס מדריכי פילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים

מערכי שיעור מצולמים | סדנת רצפת אגן במתנה | ליווי מקצועי בקורס ואחריו | השתלמויות המשך במתנה | סיוע במציאת עבודה

קורס מדריכי פילאטיס מזרן ומכשירים מיועד לאלו המעוניינים להתמחות בהדרכת שיעורי ואימוני פילאטיס לכלל האוכלוסייה ולאוכלוסיות מיוחדות כגון: נשים בהריון, הגיל השלישי, ספורטאים ורקדנים.

פילאטיס מזרן ומכשירים מאפשר עבודה עצימה על מגוון קבוצות שרירים בו זמנית, ברמות קושי שונות עם מגוון רחב מאוד של תרגילים. בקורס נלמד כיצד להדריך רפרטואר תרגילים רחב.

בקורס נלמד את שיטת הפילאטיס על עקרונותיה, שיטות העבודה וטכניקות הלימוד השונות. בקורס יינתן דגש רב על לימוד הפילאטיס תוך הקפדה על בטיחות, מקצועיות, דיוק והתפתחות אישית של כל תלמיד ותלמידה.

בוגרי הקורס יקבלו מעטפת מקצועית משלימה הכוללת השתלמויות מקצועיות, סיוע במציאת עבודה וליווי מקצועי בתחום.

נושאי הלימוד: תנועתיות וגמישות, יציבה, רפרטואר תרגילים נרחב לפי רמות קושי, שילוב אביזרים (פיט בול, אובר בול, בודי בר, משקוליות, חישוקים ועוד), ניתוח תנועה, אימון אוכלוסיות מיוחדות- נשים בהריון ולאחר לידה, רקדנים, הגיל השלישי, מתאמנים לאחר פציעה, לימוד פילאטיס מכשירים ועוד. הקורס מעשי ומעניק כלים פרקטיים מקצועיים על מנת להשתלב בהצלחה בתחום

בבית הספר למקצועות הספורט אנחנו מאמינים ביחס אישי וחווית לימוד משפחתית

ביה"ס מציע עזרה לתלמידים במהלך הקורס בשיעורי תרגול ותגבור, עזרה ללקויי למידה , השמה בעבודה בסיום הקורס, השתלמויות המשך במתנה ועוד

לבחירה ממגוון מסלולי בוקר/ערב

יצירת קשר

14

שנות וותק

100

מקצועיות

5

שלוחות ברחבי הארץ

10230

בוגרים
לשאלות והרשמה השאירו פרטים

  לקוחות מספרים עלינו

  תומר בן אשר בוגר קורס מאמני כושר

  תומר בן אשר- בוגר קורסי מדריכי כושר ואימון קבוצות
  למדתי בקורס מדריכי כושר, קיבלתי בו ידע וכלים רבים. הקורס היה מעשיר ומקצועי ופתח לי את הרעב לרכוש ידע נוסף. ממליץ בחום

  שקד אלבז בוגר קורס מאמן חדר כושר

  שקד אלבז- בוגר קורס מדריכי כושר

  מקום מדהים, עם מרצים שהם קודם כל אנשים. יצא לי לעבור קורסים שונים במוסדות הנחשבים בארץ. אין ספק שהמקום המקצועי ביותר בו למדתי הוא- ביה"ס למקצועות הספורט. מדובר בבית הספר שלא רק "מסמיך" מאמן, אלא נותן כלים הכרחיים להצלחה בתחום.
  ממליץ בחום בלי לחשוב פעמיים- בית הספר למקצועות הספורט

  אושר חכים בוגר קורס חדר כושר

  אושר חכים

  בית הספר למקצועות הספורט החדיר בי את הידע הנדרש לצאת לדרך עצמאית . בתור מאמן כושר אישי, אין ספק שרכשתי שם את כל הידע והכלים הדרושים, שבנו ומקצעו אותי לאחר מכן. מודה למרצים ולמאמנים על המקצועיות, האכפתיות והרצון ללמד ולפתח אנשים חדשים בתחום!

  ישי כדורי בוגר קורס מדריכי כושר גופני

  ישי כדורי

  אני שמח לספר לכם על קורס מאמני כושר בבית הספר למקצועות הספורט. כבוגר הקורס, אני חייב להתחיל ולומר שרמת המיקצועיות היתה גבוהה ביותר. מעבר לתכנים שהיו מעל ומעבר למצופה, רמת המרצים היתה יוצאת דופן. כל מרצה מבריק בתחומו, בעלי ידע נרחב ויכולת העברת התוכן באופן הטוב ביותר. עם סיום הקורס, התקבלתי באופן מיידי להדרכה באחד מחדרי הכושר הטובים ביותר בת"א. לשמחתי, מצאתי את עצמי משתלב מייד בין המאמנים הוותיקים, בזכות הידע והיכולות שבית הספר למקצועות הספורט נתן לי. אין ספק שאני ממליץ מאוד על בית הספר כמקום הטוב ביותר לרכוש בו את הידע והיכולת כדי להפוך למאמן כושר.

   

  דילוג לתוכן