צפון (עפולה) מרכז (תל אביב) דרום (אשקלון)
טופס הרשמה
img
קורס מאמני ריצה בביה"ס למקצועות הספורט בת"א
אתם מושקעים בריצה, אוהבים אותה, חולמים עליה, רוצים רק לחיות את התחום. האפשרות להתפרנס ולעסוק בתחום שאתם אוהבים קרובה מתמיד בזכות קורסי המאמנים שיש בישראל.
להרחבה
img
קורס מדריכי כושר גופני בתל אביב

בית הספר למקצועות הספורט הינו מוסד לימודי ברוח ספורטיבית. המוסד מספק תעודת הסמכה רשמית להדרכות ספורטיביות שונות. אנו חולשים על מגוון תחומים כאשר אחד הנפוצים הוא קורס מדריכי כושר גופני ובריאות –חדר כושר, אחד הקורסים הבריאים, המהנים והמבוקשים יותר שיש כיום בישראל

להרחבה
img
חשיבות החימום לפעילות הגופנית - מאת: שלומית רייפמן-לויצקי

החימום – אינו רק העלאת טמפרטורת הגוף אלא בעצם תהליך מטרתו להכין את הגוף. נכון יותר לקרא לו החלק המכין לפעילות הגופנית. מהלך החימום, מתרחשים שינויים במערכות הגוף השונות, המעבירים את הגוף ממצב של רמת פעילות נמוכה, למצב של רמת פעילות גבוהה ומכינים אותו לקראת המאמץ.

להרחבה
img
פעילות גופנית בתקופת ההריון - מאת: שלומית רייפמן לויצקי (מאמר 1)

ההריון הוא תהליך טבעי. גוף האישה מכין עצמו אליו, נערך לקראתו, מסתגל אליו במהלכו ועם סיומו מתאושש ממנו במהירותעם זאת למרות היות ההריון תהליך מן הטבע, השפעתו על גוף האישה היא טראומטית ומשאירה רישומה על גופה לתמיד, במידה זו או אחרת. גופה של אישה שילדה יהיה לתמיד שונה מגופה של אותה אישה לפני לידה.

להרחבה
img
טייפינג קינזיולוגי - NSM \ מאת: שימי בק
 השימוש בטייפ הקינזיולוגי מספק תוצאות קליניות מרשימות בטיפול בפציעות שרירים, מפרקים וגם בטיפול שמרני ובשיקום לאחר ניתוח כבר למעלה משלושה עשורים. הפופולאריות של הטייפ הקינזיולוגי הגיעה לשיאה באולימפיאדת בייג'ינג 2008 כאשר במהלך המשחקים האולימפיים אתלטים רבים הציגו את הטייפ על גופם. כיום הטייפ הקינזיולוגי הינו כלי טיפולי הן בקרב מטפלים בשימוש הקליני והן בקרב המטופלים בשימוש האישי.
להרחבה
img
פעילות גופנית בתקופת ההריון + הנחיות לעבודה נכונה - מאת: שלומית רייפמן לויצקי (מאמר 2)

הכתבה הקודמת בחנה את השפעת הפעילות הגופנית על האישה בהריון. המסקנה הכללית הייתה, שפעילות גופנית בהריון תורמת ליכולתה הפיזית והנפשית של האישה להתמודד עם השינויים המתחוללים בגופה ואף מספקת לה יתרונות בנשיאת ההריון, בתחושה הגופנית, בהתמודדות עם תהליך הלידה ובשיקום הגוף לאחריה.

כתבה זו תבחן את השינויים המתרחשים בגוף האישה ואת ההנחיות לפעילות גופנית הנובעות מהצרכים המשתנים.

להרחבה
img
למה לבצע הכשרה כמאמני כושר וספורט?
לא אחת דובר על החשיבות הרבה שבהתעמלות גופנית. הגוף שלנו הינו מכונה הזקוקה לתחזוק מעמיק וקפדני. אחת הדרכים להזין את הגוף היא באמצעות פעילות גופנית אשר ממריצה, מחייה ומפעילה את השרירים וגם את הנשמה.
להרחבה
img
לימודי חינוך גופני - בארץ או בחו"ל?
המודעות לחשיבות הפעילות הגופנית בענפי הספורט השונים הולכת וגדלה, והפכה להיות מרכיב מרכזי באורח חיים בריא. ככל שמספר המתאמנים גדל וענפי הספורט מתפתחים, כך גם הביקוש לאנשי מקצוע בתחומי הספורט השונים הולך וגדל.
להרחבה
img
תוספי התזונה שיביאו לכם תוצאות
מדוע חשוב ללמוד על תזונה לצד לימודי מקצועות הספורט? מתי משלבים תוספי תזונה בתפריט? איזה סוגים קיימים? ואילו תוספי תזונה יובילו לתוצאות שאתם שואפים? יצאנו לבדוק ולהחכים.
להרחבה
img
התנועה ותרומתה לאדם-עופר לביא
התנועה היא צורך חיוני לגוף כמו אכילה, שתייה, שינה , אהבה . היא נחוצה להתפתחות הגופנית ,השכלית, נפשית וחברתית. דרכה לומד הילד להכיר את העולם הסובב אותו. דרך מגע ידיו הוא קולט את מושגיו הראשונים הקשורים למרחב כגון :מה המרחק, באיזה כיוון , ועוד מושגים רבים.ש
להרחבה
שם:
טלפון:
דוא"ל:
מעוניין לקבל מידע לדוא"ל
hp_button hp_button hp_button hp_button
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA