צפון (עפולה) מרכז (תל אביב) דרום (אשקלון)
טופס הרשמה
img
עבודה עם חפץ-עופר לביא
מאז ומעולם השתמש האדם בחפץ , הוא השתמש בו לכל צרכי החיים והעבודה והחפץ היה משולב בכל אחת מהפעילויות היומיומיות של האדם .
להרחבה
img
טיפים לאורח חיים בריא וירידה במשקל
כולנו מכירים אותם, אבל כמה מאיתנו באמת עושים כל מה שאנחנו יכולים ושומרים עליהם ביום יום? אומנם הקיץ כבר בעיצומו, אך אף פעם לא מאוחר להתחיל ולסגל הרגלים בריאים על מנת לעזור לנו להגיע למטרה הנכספת (ירידה במשקל ושמירה ללא עינוי מיותר).
להרחבה
img
פציעות ספורט - פגיעות גב
במהלך הרצאותיי במקצוע "פציעות ספורט" כשאני מגיע לפרק הכאוב הנקרא "פגיעות ופציעות גב" אני נוהג לתת פתיח אלמותי עם המשפט: " 70% מאוכלוסיית בני האדם בעולם הנקראת 'האנושות', בכל נקודת זמן שהיא, סובלת בעיה זו אחרת בגב – אם באזור הצווארי והשלכותיו, הגבי או המותני –..
להרחבה
img
האימון שלך יראה כמו התזונה שלך ...
תזונה נכונה עם תזמון נכון יכולה להיות ההבדל בין ההגעה למטרה באימון לבין הקושי לסיים את האימון, בעיה בהתאוששות וחוסר התקדמות. כל השקעה בפעילות גופנית, גם אם תעשה בצורה הנכונה ובהתמדה, לא תביא לתוצאות המיוחלות אם לא יהיה סנכרון מלא בין האימון לבין התזונה.
להרחבה
img
עקרונות בסיסיים באימון ומושגי יסוד-ישי גרג'י
אחד מהנושאים הרבים הנלמדים בקורס מדריכי חדר כושר, כמו גם בקורס מדריכי אירובי, קורס מדריכי שחייה, קורס מדריכי אופנייםועוד הוא- תורת האימון הגופני ועקרונותיה. במאמר זה נסקור בקצרה את מרכיבי הכושר הגופני ומושגי יסוד בנושא.
להרחבה
img
6 סוגי ספורט שאפשר להתמכר אליהם דווקא בקיץ
הקיץ מביא איתו לחות, חום והרבה ימים של שביזות, אבל חובבי הספורט, אלו שלא מפחדים מקצת פעילות גופנית, מוצאים בו דווקא הרבה נחמה.
להרחבה
img
5 תרגילים ביתיים בעונה הגשומה והקרה

כשהחורף פוקד אותנו והקור מונע מאיתנו לצאת לפארק או לאימונים, לא נוותר בקלות על פעילות גופנית. עם מעט ציוד והרבה מוטיבציה נוכל לבצע 5 תרגילים בסיסים שעובד על כל הגוף.

להרחבה
img
חרב הסמוראי
המאמר הבא ישתמש במטאפורה ארוכה כדי לתאר דרך להתאמן.... המאמר הזה מוקדש לרוכב הכי מחויב שאני מכיר....
להרחבה
img
המשחק והצעצוע בחיי הילד בגיל הרך-עופר לביא
המשחק הוא צורך פנימי של כל תינוק וכל ילד בעולם כולו,אפיוני המשחק נרכשים בכל תרבות על פי סגנון חיים הייחודי של אותה סביבה. יחד עם זאת – ככל שהתינוק צעיר יותר – אנו יכולים לומר שהמשותף בינו לבין תינוקות אחרים רב על השונה.
להרחבה
img
היה פעיל ובריא - מאת: ד"ר עמוס גרודזינובסקי
הרופאים מספרים לנו כי לחץ הדם עולה עם הגיל, רופאי המשפחה מדווחים כי רבים מהמבוגרים מתלוננים שהם עייפים. המחזה של האדם המבוגר הנרדם מול הטלביזיה בערב הוא נפוץ. חבר שלי קרדיולוג בכיר טוען שמי שמתעורר אחרי גיל ארבעים ולא כואב לו כלוום  הוא פשוט לא התעורר.  האם הם צודקים? האם מצב זה חייב להתרחש? , קרא ולמד
להרחבה
שם:
טלפון:
דוא"ל:
מעוניין לקבל מידע לדוא"ל
hp_button hp_button hp_button hp_button
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA