בלוג

הדרכת מדריכי כושר לאימוני כושר אישיים

בשנים האחרונות אנשים רבים פונים לתחום של אימוני כושר אישיים עם מאמן אישי צמוד. אין ספק שמדובר באימון שיהיה בעל יתרונות רבים, שכן יש לא מעט מתאמנים שלא מגיעים אל חדרי הכושר מסיבות שונות ואימון אישי עם מאמן שמגיע לאימון במיוחד בשבילם יכול להוות עבורם את הפתרון המתאים והמושלם.

על מנת לעבוד בתור מאמן כושר אישי צריך, כמובן להיות בוגר של קורס מדריכי חדר כושר ואפשר להוסיף לקורס זה גם לימודים בנושאים נוספים הקשורים לעולם הכושר הגופני, השמירה על בריאות ואורח חיים מאוזן, כל זאת על מנת לתת למתאמן ליהנות ממכלול של שירותים וידע שישרתו אותו ואת המטרה שלו.

אימון כושר אישי מתבצע, כמו שמשתמע מהשם שלו – עם מאמן ומתאמן בלבד. הם קובעים את תדירות האימונים, את מועד ההתחלה של האימון ואת המקום. בדרך כלל ישתף המתאמן את המאמן במטרות שיש לו – הצרת היקפים, הפחתת המשקל, שיפור הכושר הגופני או הכנה לקראת אירוע ספורטיבי זה או אחר.

כך יוכל המאמן להתאים עבורו את תכנית האימונים המתאימה ביותר וזו שבאמצעותה יוכל להשיג את המטרות האלה כמה שיותר בקלות ותוך פרק הזמן הקצר ביותר. כפי שמתבקש וללא קשר למטרות אלה – יכלול כל אימון חימום מסודר, ביצוע תרגילים וכמובן שחרור והרפיית השרירים בסיום.

איך מוצאים מאמן כושר אישי?

התשובה לשאלה זו פשוטה מאד. כל שצריך לעשות הוא לגשת אל מכון כושר באזור המגורים (כמו למשל מכון כושר בחולון) ולבקש ליצור קשר עם אחד המדריכים במקום. כדאי לשוחח עמו ולשאול האם יש אפשרות להזמין אצלו אימוני כושר אישיים וכך לצאת לדרך משותפת.

כדאי וחשוב לשאול אותו אודות הידע, ההשכלה והניסיון שלו בתחום, כמו האם הוא בוגר קורס מדריכי חדר כושר ומה הניסיון המעשי שלו בתחום וכך להחליט אם הוא אכן מתאים להיות המדריך המבוקש. שיחה החולין הזאת חשובה מאד על מנת לאמוד על אופיו ותכונותיו של המאמן ולהחליט האם הוא זה שחשים בנוח במחיצתו בזמן אימון כושר מאתגר או אפילו קשה.

כמעט כל מכון כושר (גם חדר כושר חולון) וגם מכון כושר בכל מקום אחר יציע שירותים של אימון אישי ואפילו יציע למדריכים תכנית הדרכה והכשרה איך לאמן מתאמנים באימונים אישיים. הם ילמדו לתת את היחס האישי והדגש לכל מתאמן ולהקדיש לו את כל תשומת הלב, שכן אין מתאמנים נוספים והמתאמן היחיד הוא זה שמעניין את המאמן בכל רגע נתון של האימון.

אין ספק שמדובר בדרך מצוינת לשמור על כושר, בעיקר עבור מי שלא מעוניין להגיע אל חדרי הכושר או מעדיף להתאמן באופן יחידני ואינטימי. בדרך זו הוא לא יהיה חייב לוותר על שמירה על פעילות גופנית.

לשאלות והרשמה השאירו פרטים

    דילוג לתוכן