בלוג

הסבה מקצועית ‏להדרכות ‏בתחומי ‏הספורט

אנו עדים למגמה ‏שהולכת וגוברת בשנים ‏האחרונות בה אנשים ‏בגילאי 30 – 40 מחליטים לעשות ‏הסבה מקצועית והם עוברים ‏לתחום הספורט על ענפיו השונים. יש לכך סיבות רבות ומגוונות כאשר הבולטת בהם היא הרצון לעשות משהו בריא ומועיל לגוף. הספורט מציע הרבה מאוד ענפים ולמעשה יכול כל אחד בכל דרגת כושר למצוא את הנישה המתאימה לו.

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשתי עובדות מדהימות. האחת היא עולם הספורט המתפתח המציע יותר ויותר אפשרויות ביחס לעבר והשנייה, את האנשים הרבים המבקשים לעשות הסבת מקצוע גם אחרי שנים שהם עוסקים במקצוע מסוים. הם פונים דווקא למקצועות הספורט השונים. הם מוצאים בזה מענה אידיאולוגי ומענה ערכי כאשר הם מבינים עד כמה חשוב להשקיע בספורט במיוחד כשהשנים זזות כל כך מהר ולא עושות טוב עם הגוף.

גיל 30 – 40 זה גיל אשר בו הכושר עדיין במיטבו בדרך כלל, זוהי למעשה חלון ההזדמנות האחרון להשתלב בתחום. אדם שרואה את עצמו מתאים לעסוק בספורט, יוכל בהחלט להשתלב בין השורות ולהפוך למדריך ספורט בכל נושא שהוא. אם זה להיות מדריך אירובי ואם זה מדריך פילאטיס. זה גם יכול להיות מדריך שחייה או מדריך ריצות ארוכות. הרשימה היא למעשה ארוכה וכפי שכבר ציינו, כל אחד עשוי למצוא את הנישה הכי מתאימה לו ולטבע שלו.

ספורט לומדים אצל המומחים

ממש כמו הסבת אקדמאים להוראה גם כאן אנו עדים למגמה שמתחזקת בשנים האחרונות בה אנשים בגילאי 30 פלוס עושים הסבה מקצועית ועוברים לתחום מדריכי ספורט מסיבה ערכית. אם גם אתם מעוניינים לעשות הסבה ‏אקדמית או ‏הסבה ‏מקצועית ולהתחיל לרכוש ידע כללי בנושאים ספורטיביים או לחילופין ידע ספציפי בתחום מסוים, אתם חייבים לפנות אל המומחים בתחום. יש את הקורסים המקצועיים אשר יעניקו לכם את ארגז הכלים הטוב ביותר. זה שיאפשר לכם לצאת לדרך עם מיטב הכלים ועם מרב הידע הדרוש על מנת שתוכלו להצעיד את דור הספורטאים הבא.

ספורט זה לא רק תחביב

אז נכון שמקובל בעולם לעסוק בספורט גם כתחביב. אבל אם אתם רוצים להפוך את התחביב הזה למקצוע, אתם חייבים להשקיע וללמוד אותו היטב לעומק. ‏הדרכות ‏ספורט מפי אנשי מקצוע יוכלו להפוך אתכם להיות ‏מאמני כושר מוצלחים במיוחד. ‏קורס מדריכי ‏כושר או ‏ספורט יעניקו לכם את מלוא הידע הנדרש כדי לצאת לדרך מפרנסת.

מה תלמדו בקורסים?

אז ברור כי לכל תחום ישנם הנושאים השייכים לו. אך בגדול נוכל לומר כי בכל קורס תיהנו הן מהחלק העיוני אשר בו תלמדו על האנטומיה של הגוף ועל הפיזיולוגיה הרלוונטית לאותו ענף ספורט ולאחר שתיבחנו תוכלו לקבל גם תעודה. מלבד זאת ישנו החלק הרפואי כאשר כל מאמן בתחומו חייב להיות גם מחזיק תעודת מגיש עזרה ראשונה. זהו גם כן תחום הנלמד בקורס.

מלבד זאת תלמדו גם טכניקות שונות בהתאם לסוג הספורט הרצוי כך שתוך זמן קצר אתם יוצאים עם כל הכלים המכשירים אתכם ליציאה לדרך חדשה.

לשאלות והרשמה השאירו פרטים

    דילוג לתוכן