בלוג

טיפים לקניית מכשירי כושר

 

 

 

 

מכשירי כושר רבים קיימים היום בשוק והחוכמה הגדולה היא לבחור את מכשירי הכושר הביתיים הנכונים לך ולמשפחתך. לכל מכשיר מטרה שונה, דרך אחרת ומחיר שונה ואין סוף חברות ייצור ושיווק.
בטרם תבצעו הזמנה של מכשירי כושר לחדר הכושר הביתי שלכם מומלץ שתלמדו היטב מהם היתרונות והחסרונות של כל מכשיר, אילו מכשירי כושר כדאי לרכוש והיכן. התייעצות עם מומחה בתחום מעולם לא הייתה חשובה יותר – אל תוותרו על כך.

כאמור ישנם אלפי מכשירי כושר,
הבולטים והמובילים ביניהם ממש כאן לפניכם:

מסלול ריצה

מוכר וידוע, מאפשר אימון הליכה או ריצה בתוכניות אימון שונות ומבוקרות. נחשב למכשיר יקר אך אהוב ומשמעותי עבור מי שאינו יכול או רוצה לצאת לאימון מחוץ לבית.

אלפיטקל

מכשיר דומה למסלול הריצה, אך ייחודי בתחומו. האלפיטקל מאמן את פלג הגוף העליון וגם את התחתון, מונע שחיקת מפרקים ומקל עליהם בצורה משמעותית. נחשב למסלול קרוס טריינר השורף קלוריות היטב ובשנים האחרונות הפך לפופולארי במיוחד.

מכשירי כושר לבטן

מכשירים המתמקדים בחיזוק רצועת שרירי הבטן. מסייעים לא פעם בטיפול בכאבי גב. נחשבים למכשירים קטנים ונוחים לאחסון הנמכרים במחירים אטרקטיביים.

מכשירי מולטי טריינר

מכשירי כושר שמתמחים באימון כללי, ידיים, בטן, פלג גוף עליון ותחתון. המולטי טריינר שלא כמו האלפיטקל או מסלול הריצה אינו מתמחה באימון מסוג אחד אלא מאפשר מקבץ של אפשרויות אימון במכשיר אחד. נחשב למכשיר יקר שאינו מומלץ עבור מי שאינו יודע להשתמש בכל הפונקציות שהמכשיר מציע.

אופני כושר

זהו אחד ממכשירי הכושר הפופולאריים בשוק. אופני הכושר למעט היתרונות הבולטים והמוכרים שלהם זוכים בשנים האחרונות לתחייה מחודשת בזכות אימוני הספינינג שכבשו את ישראל והעולם.
אופני כושר ניתן לקנות בטווח רחב של מחירים. מומלץ להתאים את סוג האופניים לגודלו הפיזי של המתאמן, לרמת האימון ולמקום האימון בבית. מתאים גם למי שמתעניין בלימודי מדריך כושר.

טיפים לפני קניית מכשיר כושר

התאימו את המכשיר שאתם עתידים לרכוש לסוג הפעילות הספורטיבית החביבה עליכם.
אל תתפתו למכשיר יקר מאד או מגושם מאד רק בשל המלצת סוכן המכירות.
וודאו כי הבנתם היטב כיצד להשתמש במכשיר וכי הוא ידידותי למשתמש ואינו מסובך מדי לתפעול.
אל תחסכו באיכות המכשיר על חשבון התקציב הנמוך, אם אין ברשותכם את הסכום הדרוש למכשיר כושר איכותי המתינו מעט עם הרכישה.

לשאלות והרשמה השאירו פרטים

    דילוג לתוכן