בלוג

סוגי ספורט שאפשר להתמכר אליהם בקיץ

הקיץ מביא איתו לחות, חום והרבה ימים של שביזות, אבל חובבי הספורט, אלו שלא מפחדים מקצת פעילות גופנית, מוצאים בו דווקא הרבה נחמה. יש ספורט לימי החורף ויש סוגי ספורט שכיף להתמכר אליהם דווקא שהטמפרטורות עולות. קבלו שבע המלצות להתמכרות ספורטיבית חדשה ובריאה שמשפרת איכות חיים בכל עונה בשנה.

גלישת סאפ

אולי הטרנד החם ביותר של השנה האחרונה בכל הקשור לים, שמש וספורט. גלישת הסאפ מפגישה את המשתתפים עם הגלים בדרך כלל בשעות המוקדמות של הבוקר, אז האוויר נעים והשמש מאירה בצורה קסומה. אל הנוף היפה מצטרפים תרגילי חתירה שנעשים על גבי הגלשן בעמידה, באופן מחושב ויוצרים שילוב בין גלישת גלים ובין פעילות גופנית אנרגטית במיוחד.

יוגה

בין אם מול הים (וגולשי הסאפ) או מול המראה בסטודיו, יוגה היא תרגול נפלא לימי הקיץ החמים. היוגה עוזרת לנו לחטב את הגוף, להרגע, ללמוד לנשום נכון ולעבור תהליך שמשלב בין גוף ונפש בצורה המובהקת ביותר. רבים חושבים שיוגה היא תרגול רוחני ולא ספורט שיכול לתרום לנו גם במובן הפיזי, אבל חובבי היוגה המושבעים מדגימים מהם היתרונות הפיזיים של תרגול יוגה ואנחנו פשוט מקנאים בהם.

פילאטיס

תרגול פילאטיס מסייע לנו לשמור על יציבות, ליצור איזון במערכות הגוף ולשפר את שיווי המשקל. זהו ספורט שנעים לבצע בתוך הסטודיו הממוזג או מול הים באוויר הצח. אפשר לבחור בין פילאטיס מזרן לפילאטיס מכשירים וליצור שגרת תרגול שיש בה איכות חיים לאורך זמן. התוצאה לאחר התרגול היא זרימה של אנרגיות לכל הגוף, תחושה יציבה ואסופה וגוף מעוצב וחטוב.

שחייה

רגע לפני שהילדים מגיעים לבריכת השחייה הקרובה לבית, כיף להתעורר מוקדם בבוקר, לקחת מגבת ולצלול עמוק אל תוך המים. שחייה היא ספורט ממכר שמי שמתרגל אותו מדי יום או שבוע יודע עד כמה קשה לוותר עליו. היתרונות: שיפור מערכת הנשימה, שיווי משקל, יציבה טובה יותר, עבודה על השרירים ועיצוב גוף.

רכיבה על אופניים

הקיץ הוא לא רק זמן להיכנס לכושר, אלא לזמן לצאת לטיולים ולמסעות. רכיבה על אופניים היא ספורט ממכר במיוחד שהיום תופס תאוצה כאן בארץ. ישנן אינספור קבוצות של רוכבים שנפגשות באופן קבוע ויוצאות לרכיבה ספורטיבית. כל מה שצריך הוא זוג אופניים מקצועיים ומוטיבציה לצאת אל הדרכים. המכורים לדבר יספרו לכם שבמהלך הזמן הם שיפרו לא רק את ההכרות שלהם עם שבילי הארץ אלא גם את תפקוד מערכת הנשימה, השרירים ועיצוב הגוף.

ג'וגינג

בכל ימות הקיץ אנחנו נראה אותם. בבוקר או בערב, עם הזריחה או עם השקיעה, צועדים. לבד או בקבוצה, במסלול קבוע או בכזה שמתחלף מדי יום לפי החשק, עם מד הצעדים או דווקא בלי שום אביזר טכנולוגי, רק הרגליים. זהו לא רק הספורט הכי קל ליישום, אלא גם הזול ביותר מבין כולם. כל מה שצריך הוא זוג נעלי ספורט.

לשאלות והרשמה השאירו פרטים

    דילוג לתוכן