בלוג

הכשרת מאמני כושר על ידי מדריך מוסמך

עולם הכושר קורץ לאנשים רבים המעוניינים לפסל את גופם, לרדת במשקל או לפתח מסת שריר. עבור חלק מאנשים אלו מדובר באורח חיים ואצל חלקם מדובר באהבה עזה לתחום הכושר והרצון לעסוק בו באופן עצמאי.
על מנת לעלות לשלב הבא ולעסוק בתחום באופן מקצועי, יש צורך ללמוד את רזי תחום בבית הספר ללימודי ספורט בו מכשירים מאמני כושר. את בתי ספר אלו ניתן למצוא פרוסים בכל רחבי הארץ כאשר המטרה היא לאפשר לכל אחד מכם לדרוס רגל בתחום הנחשק ולהפוך את תחביב הספורט למקצוע של ממש.

למי מתאימים לימודים אלו?

הכשרת מאמני כושר מתאימים לאנשים המעוניינים לעסוק בתחום, בין אם מדובר על עבודה קבוע או עבודה נוספת שאותה ניתן לשלב בנוסף לחדר כושר עם קריירה. הלימודים מתאימים לצעירים אחרי צבא, לסטודנטים המעוניינים לעסק בתחום, לאנשים המחפשים לשנות קריירה ובכלל לכל מי שמתעניין בתחום.
בתחום ההכשרה, תוכלו לקבל תעודה רשמית ולהתחיל לעבוד בתחום במגוון רב של מקומות המחפשים מאמני כושר או לעסוק בתחום באופן עצמאי לגמרי.

מה אופציות התעסוקה לאחר סיום ההכשרה?

לאחר לימוד מעמיק של התחום וקבלת תעודה רשמית, תוכלו לעסק בתחום כמאמני כושר ולעבוד בחדרי כושר, להיות מדריכים בחוגי ספורט שונים, לאמן ילדים ונוער, לעבוד בבתי אבות או בדיור מוגן לגיל הזהב ולעסוק בתחום כעצמאים ולאמן אנשים המעוניינים במדריך כושר אישי. כמובן שבסיום הלימוד תוכלו לבחור את האופציה המועדפת עליכם ולעבוד במקצוע שתמיד חלמתם.

מה לומדים במסגרת ההכשרה?

עולם הכושר והתזונה הינו מגוון ומכיל נושאי לימוד מאתרים ומעניינים כאחד, כך שתוכלו לטעום ממגוון רב של נושאים כמו – אנטומיה של גוף האדם, שימוש נכון בציוד ספורט ומכשירים, פעילות הגוף, בניית מסת שריר, הכנת תכנית אימונים למתאמנים, ירידה במשקל, תזונה נכונה, ביצוע פעילות ספורטיבית בצורה נכונה, מניעת פציעות ספורט בעת אימון ועוד מגוון רב של נושאים מעניינים.
חשוב לציין כי לימודי מאמן כושר אלו אינם ארוכים ולרוב לוקחים כמה חודשים בודדים שבסופם תוכלו לצאת עם מקצוע נחשק, לכן הוא מתאים לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום הספורט.

לשאלות והרשמה השאירו פרטים

    דילוג לתוכן