צפון (עפולה) מרכז (תל אביב) דרום (אשקלון)
טופס הרשמה
img
טווינה - אומנות הטיפול במגע

טווינה הינה אחת מאומנויות הטיפול העתיקות של הרפואה הסינית המסורתית אשר משמשת בסין ומקובלת כיום בבתי חולים ובמרפאות בכל רחבי העולם. השם טווינה מקורו בסינית ופירושו טווי = דחיפה, נה = אחיזה.
עוד בזמן העתיק, האנשים שעסקו ברפואה השתמשו לעיתים קרובות במגע ידיהם בכדי להקל על כאבים, לטפל ולמנוע מחלות. 

להרחבה
img
מדיטציה אחת לדרך - מאת: אלון פאר

לפעמים יד חמה על הלחי ומבט אוהד יכולים לעשות שינוי בליבו של אדם ע"י רעהו החומל.

יש משהו ברגע הזה שהכל בו עוצר.

יש שקט. יש אינטימיות. העולם עומד מלכת.

כולנו זוכרים רגעים אלו או אחרים בחיינו שלכמה רגעים היינו מופעמים מדבר מה, אם זה מראה עוצר נשימה, מגע עם אדם מופלא, קטע מוסיקלי שהיה נדמה שהוא נפרש לאלף גוונים. 

להרחבה
img
כוחה של קבוצה - מאת: מיכל יערון ואיילת כץ
מאמר זה מתמקד בתהליכים קבוצתיים, באופן בו קבוצות מתנהלות ומתפקדות ובאינטראקציה בין הפרטים בקבוצה, בניסיון להבין כיצד כוחה של קבוצה שונה מסכום חלקיה...
להרחבה
img
אימון הקלילות - שיטת אימון מעשית ויעילה לרצים למרחקים ארוכים- מאת: וילם לאוקס
ריצה קלילה היא ריצה משוחררת ויעילה (צורכת פחות אנרגיה). בריצה כזו משך המגע עם הקרקע הנו קצר יותר. אימון הקלילות מבוסס על עקרונות הפיזיולוגיה של הרץ למרחקים ארוכים, ומטרתו היא לשפר את יעילות הריצה ובהתאם גם את ההישגים. כידוע, רוב הרצים מתאמנים קשה מדי (יותר מדי אימונים מעל סף..
להרחבה
img
כללי עזרה ראשונה לרוכבי אופניים - מאת: רונן ליפשיץ
אנו כרוכבי אופניים נמצאים בסיכון מתמיד לפגיעות שונות ומגוונות. להלן מידע ראשוני לטיפול בנפגעי טראומה, חובה עלינו לדעת עזרה ראשונה אשר נועדה לתת כלים בסיסיים להתנהגות בשעות חירום כדוגמת: התקף לב, התייבשות, עילפון, פציעות, שברים כתוצאה מנפילות וכמובן תאונות דרכים בין...
להרחבה
img
הדרך לשלמות - על טכניקה ויכולת בענף השחייה \ מאת: רותם אגמי
מתאמנים רבים נרתעים מאימוני שחייה בטענה כי סגנון השחייה קשה לפיצוח וטכניקת השחייה מבלבלת. בנוסף, הם מרגישים כי השחייה לאורך אותו קו שחור שבתחתית הבריכה היא מייסרת. על אף שרבים מהם אוהבים את תחושת השחרור והרפיון שבמים,התסכול שלהם מחוסר היכולת לשחות ברצף ובמהירות הוא כל כך...
להרחבה
img
הקשר בין פעילות גופנית לחוסן הנפשי - מאת: רותם אגמי
קצב החיים עלה בצורה דרמטית בעשורים האחרונים. אורח החיים כיום כולל נסיעות רבות, אכילת אוכל מעובד, ובילוי חלק ניכר מהזמן מול מסך הטלוויזיה או צג המחשב. אנו מונעים באמצעות טכנולוגיה אשר מכתיבה לנו אורח חיים חסר פעילות עד כי ששכחנו כי אנו ,בני האדם, אינם אלא בעלי חיים שנולדו לנוע.
להרחבה
img
האימון הפונקציונאלי - מאת: וילם לאוקס
בשנים האחרונות עלתה הפופולאריות של האימון הפונקציונאלי, תהליך זה קרה במיוחד בשל השיפור המהותי ביכולות הגופניות בעקבות ביצוע תרגילים האופייניים לסוג אימון זה. גומיות מסוגים שונים, פיט בול, משקולות חופשיות, בוסו, פיתה, קטלבלס, TRXועוד הם רק חלק מהאביזרים הנפוצים המשמשים לאימון...
להרחבה
img
המדרגה האירובית - מאת: סיגל ולדמן (רכזת קורס מדריכי אירובי)
המדרגה האירובית משרתת אותנו בשיעורי הסטודיו האירוביים כבר שנים רבות. ב1986 הגתה ג'ין מילר את רעיון האימון הקבוצתי על המדרגה. ב-1989 היא מכרה את הרעיון לחברת ריבוק שהפיצה ברחבי העולם את המדרגה האירובית.
להרחבה
img
אנטיאוקסידנטים, רדיקאלים חופשיים ומה שביניהם - נטע חן ליבנה, דיאטנית קלינית, B.Sc
בשנים האחרונות עולה המודעות לחשיבותם של אנטיאוקסידנטים. על תוספי מזון ומוצרים רבים מדביקים את התווית "אנטיאוקסידנט" ובכך הופכים אותו לפריט נחשק יותר. חלקנו אולי מכירים יותר את המושגים הנרדפים "אנטי אייג'ינג", חומרים מאריכי חיים ועוד.
להרחבה
שם:
טלפון:
דוא"ל:
מעוניין לקבל מידע לדוא"ל
hp_button hp_button hp_button hp_button
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA