צפון (עפולה) מרכז (תל אביב) דרום (אשקלון)
טופס הרשמה
img
קורס מפעילי בריכות שחייה
קורס מפעילי בריכות שחייה מציע למשתתפים הכשרה והסמכה רשמית להפעלת מתקני השחייה. בתום הקורס מקבל כל משתתף תעודת מפעיל בריכה מוסמך מטעם משרד הבריאות (בכפוף להשלמת החובות האקדמיים)
להרחבה
img
תפקיד המאמן לפני ובמהלך התחרות בענפי הסבולת – אבי ברכה (ראש תחום טריאתלון – ביה"ס למקצועות הספורט)
אחרי תקופת אימונים ארוכה המכוונת לתחרות מטרה, מגיע רגע השיא של הספורטאי . בנקודות הקטנות והמורכבות נמצא מקומו של המאמן . גם אם מדובר בנער צעיר או בספורטאי בוגר המתחרה להנאתו . ועד לספורטאי עילית שזו דרך חייו ומיצוי הקריירה שלו .
להרחבה
img
טיפים לקניית מכשירי כושר
מאמר טיפים לקניית מכשירי כושר. התאימו את המכשיר שאתם עתידים לרכוש לסוג הפעילות הספורטיבית החביבה עליכם.וודאו כי הבנתם היטב כיצד להשתמש במכשיר וכי הוא ידידותי למשתמש ואינו מסובך מדי לתפעול. אל תחסכו באיכות המכשיר על חשבון התקציב הנמוך, אם אין ברשותכם את הסכום הדרוש למכשיר...
להרחבה
img
תזונה נכונה וספורט
השילוב בין תזונה נכונה וספורט הוא המפתח לגוף בריא ואורח חיים נכון, לכן על כל ספורטאי לאכול נכון ולהקפיד על תזונתו. תזונה נכונה ופעילות גופנית יחד הם לא רק מומלצים, הם הכרחיים לבריאותו התקינה של המתעמל, שכן חוסר הקפדה על תזונה נכונה עלול להביא לסחרחורות, חוסר אנרגיה, אימונים..
להרחבה
img
לימוד שחייה - כמה זה באמת חשוב?
אלו שלא למדו שחייה כשהיו ילדים בדרך כלל מתחרטים על כך בהיותם מבוגרים. בגיל מבוגר יותר, לימוד השחייה הופך מסובך יותר לא רק מבחינת רכישת מיומנות השחייה אלא גם מהאספקט של מציאת פנאי וזמן להקצות לטובת הלימוד.
להרחבה
img
איך תתכוננו למרוץ הבא שלכם?
מאמר מאת וילם לאוקס – לשעבר אלוף ישראל בריצת 800 מ'.
להרחבה
img
אימון כוח לרצים
מאת וילם לאוקס:מנהל חברת TOP FIT (שירות ספורט) B.A בחינוך גופני, מאמן כושר ואתלטיקה בכיר, , מאמן ריצה לקבוצות ובודדים. לשעבר אלוף ישראל בריצת 800 מ', מאמן כושר בבית"ר ירושלים, הפועל ירושלים (כדורסל), נבחרת הנשים הישראלית (כדורגל) והנבחרת האולימפית בכדורסל. מחבר הספר "כושר גופני...
להרחבה
img
שחיית תינוקות ויתרונותיה, מומלץ ביותר גם בחורף.
מאת גלית תמר, רכזת קורס מדריכי שחייה לתינוקות בבית־הספר למקצועות הספורט והבריכה ממחקרים עולה שתינוקות השוחים בגיל הינקות, הנם חזקים יותר, מדויקים יותר ובעלי יציבה ותגובות שיווי משקל טובות יותר.
להרחבה
img
בריאות וכושר – יד ביד לאורך כל הדרך
אחד מן הדברים הכי חשובים שעליהם אנחנו שומעים כל הזמן הוא שכדי להישאר בריא אנחנו צריכים לדאוג לתזונה נכונה וכמובן לשמור על כושר. הכנס למאמר הבא בנושא.
להרחבה
img
אימון בחדר הכושר - אירובי או משקולות (אנאירובי) ?
כאשר מחליטים להתחיל להתאמן, נתקלים במציאות שבה אפשרויות הבחירה רבות והתלבטות רבה מגיעה עימן: מה עדיף? שיעור יוגה או אגרוף תאילנדי? לרוץ חצי שעה או לבלות זמן איכות עם המשקולות? ובכלל – מה זה אימון אירובי ואימון אנאירובי? הכל במאמר הבא
להרחבה
שם:
טלפון:
דוא"ל:
מעוניין לקבל מידע לדוא"ל
hp_button hp_button hp_button hp_button
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA